459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Terapie pro těhotné

Popis

Těhotenské terapie a terapie k otěhotnění

Jedná se o ucelený soubor terapií které pracují na základě několika technik – Shiatsu- Shin-tai-Thajské masáže-Kraniosakrální terapie a meditačních a vizualizačních technik.

 

Terapie pro otěhotnění
Elementární a orgánová diagnostika spolu s odblokováním kosti křížové a otevřením energetického potenciálu těla navodí optimální podmínky a klid mysli pro zdárné početí.V několika krocích projdeme základní kameny nutné pro zdravé otěhotnění,těhotenství i porod a následné kojení.

 

Terapie pro těhotné
Pomůže všude tam ,kde se tělu nedaří optimálně zvládat jiný stav těla i mysli.Masáž která dodržuje body kontraindikované v těhotenství je spojena s vizualizací a navozením pouta mezi budoucí matkou a dítětem.
po šestinedělí – jedinečná terapie všude tam , kde se tělo ženy potřebuje znovu a dobře poskládat...
Výrazně dodá energii, práce s kostí křížovou a pánví zajistí ,aby vše bylo jako dříve a zabrání vzniku pozdějších depresí.

 

Terapie pro kojence a děti – i pro kojence je porod stresující záležitostí, tato terapie se hodí k mnoha odblokováním mentálním i fyzickým, které by se mohli výrazně podepsat na budoucím zdraví a vitalitě nového človíčka.Terapie se provádí ve spánku a je neinvazivní.Doporučit lze tuto metodu pro hyperaktivní děti nebo všude tam kde se zdá,že je vývoj dítěte opožděn.

(Text: Uhlířová Lucie )

Terapeuti

Pardubický kraj

Uhlířová Lucie


Techniky

Thajská masáž Terapie pro těhotné Kraniosakrální terapie

Adresa

Bezdíčkova 592, Pardubice