459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Mandaly

Popis

Mandala je meditační pomůckou, ale může být také "zářičem", který může pomoci řešit osobní nebo zdravotní problémy, může pomoci rozvinout žádanou osobní vlastnost nebo naopak pomoci se zbavit nějaké nežádoucí. Můžete si zakoupit mandalu určenou k tomu, čeho chcete dosáhnout. Mnohem účinnější je ale osobní mandala na míru. Udělejte krok k dosažení svého cíle a přijďte si pro svou mandalu.

Mandala může pomoci posílit zdraví, rozvinout osobní vlastnost, kterou si vyberete (např. komunikativnost, sebevědomí...), zbavit se návyku, který již nepotřebujete, získat vnitřní klid, při usínání a zkvalitnění spánku, při řešení těžké životní situace.

Skupinová práce s mandalami

Mandala je tradičně používána pro duchovní, ale také pro léčebné účely. Od minulého století je také uznávána jako prostředek pro harmonizaci a léčbu duše. Práce ve skupině umožňuje větší podporu než při individuální práci s terapeutem, sdílení prožitků s ostatními, více postřehů a zpětných vazeb. Práce s mandalou ve skupině je pak velmi léčivá a můžete díky ní získat informace ze světa mandal, čas sama na sebe, podporu kolektivu, zvýšení kreativity a osobní energie.
(Text a obrázek: MVDr. Řezáčová Lukášková)
 

Terapeuti

Jihomoravský kraj

MVDr. Řezáčová Lukášková Zuzana


Techniky

Arteterapie Mandaly

Adresa

Opletalova 6, Brno