459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Numerologie

Popis

Historie:

Numerologie je prapůvodní učenío významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu. Pythagoras určil každému číslu jeho kvalitu a zavedl systém, s nímž pracujeme ještě dnes. Toho umění bylo známo již v Babylóně, Egyptě, Indii a Číně. Numerologie nám dává možnost každému jednotlivému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii a to nám umožňuje ocenit a poznat naši nejvlastnější osobnost a odpovědět si na otázku „Kdo jsme?“. Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Cíl techniky:

Z čísel a jejich symbolů můžeme vyčíst osobnost člověka, jeho možnou budoucnost a průběh věcí minulých i příštích. Numerologie, stejně jako astrologie, prostřednictvím data narození, jména a příjmení navždy zapíše do vesmíru vaši povahu, životní dráhu i osud. Znalost čísel umožňuje poznat vlastní karmu, ale i oněch 30% svobodné vůle, díky nimž se stáváme tvůrci svého štěstí i neštěstí.

Princip:

Numerologie nám poskytuje informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnout a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Numerologie nám odpoví na otázku, kde a proč rozdíly mezi lidmi vůbec existují. Schopnosti nebo neschopnosti nevypovídají vůbec nic o dobrém nebo špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami. (Pospíšilová)

Znamená zkoumání data narození určitého člověka s cílem dospět k lepšímu pochopení jeho osoby.
Datum narození zdaleka nevypovídá jen o povahových rysech. Lze z něj vyčíst i mnohé schopnosti člověka vyrovnat se se světem, o jeho profesionálních možnostech, zdravotních potížích, sexuální energii, problémech v dětství a řadě dalších. (Ing. Ivanovová)

Postup terapie:

Zahrnuje

  • rozbor osobnosti
  • aspekty dětství
  • zdravotní dispozice
  • předpoklady pro partnerské vztahy
  • pracovní schopnosti
  • rozbor minulosti - přítomnosti - budoucnosti
  • vliv jména a jeho podob

Kdy je technika vhodná:

Je to návod jak pracovat na svém štěstí. Správná volba ve správný čas. Možnost jak ukončit negativní následky různých životních okolností, které nás potkají a tím si přímo ovlivnit svůj život. S numerologií neponecháme nic náhodě, ale využijeme moci vibrací a energie čísel, aby nám pomohly rozšifrovat, co a kdy je vhodné udělat a jak se zachovat.

Technika v mém podání:

Respektuji individuální zvláštnosti klienta
(Text: Pospíšilová Jiřina)
 

Terapeuti

Hlavní město Praha Královéhradecký kraj Liberecký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Bátěk Břetislav


Techniky

Esoterní léčení Meditační a relaxační techniky Numerologie

Adresa

Štichova 46/668, Praha 4 Háje

Pražáková Ludmila


Techniky

Psychoterapie Numerologie Rodinné konstelace

Adresa

Centrum Sluneční vítr, Africká 11, Praha 6

Královéhradecký kraj

Mgr. Matějíčková Simona


Techniky

Andělská terapie Odblokování SRT

Adresa

Afrodité – studio zdraví a krásy, Škroupova 441, Hradec Králové

Liberecký kraj

Pospíšilová Jiřina


Techniky

Numerologie Reiki Ra-Sheeba

Adresa

Myslbekova 289, Nové Město pod Smrkem; na dálku celá ČR

Pardubický kraj

PhDr. Verner Ivana


Techniky

Kineziologie Meditační a relaxační techniky Bachovy esence

Adresa

Rabštejnská Lhota 58, Chrudim

Plzeňský kraj

Ing. Ivanovová Světlana


Techniky

Numerologie Grafologie Tarot

Adresa

Plaská 29, Plzeň