459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Andělská terapie

Popis

Historie:

Andělská terapie a další podobné pojmy jsou známy po celém světě a existují tisíce svědectví o tom, jak andělé uzdravili mysli i těla lidí, jejich emoce, vztahy, rodiny, kariéry a finance a další oblasti života.

Cíl techniky:

Andělská terapie (= Angel therapy)  je necírkevní duchovní léčebnou metodou, která zahrnuje práci s osobními strážnými anděly, archanděly, duchovními průvodci.

Slovo Anděl doslova znamená „posel“. Andělé jsou posly - mostem mezi nebem a lidstvem.

Andělská terapie pomáhá léčit nemoci a hlavně jejich mentální příčiny.

Když se našim strážným a pomocným andělům otevřeme, každý aspekt našeho života se stane klidnější a pohodovější. Čili má velmi dobré antistresové účinky.

Díky spojení s anděly jsme schopni také jasněji přijímat božské vedení, což nám usnadní i každodenní život, jsme-li vnímaví.

Andělská terapie také vrací lidi zpět na duchovní cestu, a to způsobem, který není ohrožující a odsuzující. Čili napomáhá také osobnímu a duchovnímu rozvoji.

Princip:

Andělská terapie je práce s osobními strážnými anděly, archanděly a dalšími duchovními průvodci a jejich energií. S jejich pomocí můžeme vyléčit a harmonizovat každý aspekt či oblast našich životů.  

Spolupráce s Anděly není jakési „uctívání“ Andělů. Je to jen pomocná ruka, která se nám nabízí. Andělé nepatří k žádné církvi a „pracují“ po celém světě, bez ohledu na náboženství.

Ve fyzické rovině však za nás nic neudělají, pomohou, poradí, ale my pak uskutečňujeme a vykonáváme potřebné.

Postup terapie:

Terapie je opravdu individuální. Je možno ji dělat osobně i tzv. na dálku.

Dá se provádět pomocí poradenství, konzultace či koučinku, nebo se pracuje s kartami, s mentálním spojením pro získávání zpráv či automatickým písmem.

Obvykle jde o sezení (jako u jiných terapií a poradenství) a vzájemné povídání. Následuje zjištění aktuálního problému a dle něj také doporučení k jeho vyřešení. Jde-li o koučink a osobní či duchovní růst, pak jsou zde navíc doporučení k samostatné práci doma.

Andělská terapie

S sebou:

Není potřeba ničeho speciálního – mít jen sebe.

Indikace (kdy je technika vhodná):

Andělská terapie je úžasná metoda, protože je s ní možno upravit a harmonizovat opravdu každou životní oblast.

Kontraindikace (kdy je technika nevhodná):

Není vhodné před terapií pít alkohol, či užít jakýchkoli omamných či návykových látek.

Poznání z této techniky, jež lze zavést bez terapeuta:

Každý má strážné anděly a tito andělé vykonávají Boží vůli a přinášejí mír pro nás pro všechny. Jestliže i vy chcete zažít toto úžasné vedení ve svém životě, stačí o ně požádat a zbavit se očekávání. Každý člověk na Zemi, který tak učinil, zjistil, že znamení, zprávy a vedení Andělů jsou reálné a velmi interaktivní. Říká se, že abys dostal to, co jsi nikdy neměl, musíš udělat to, co jsi ještě nikdy neudělal! Požádejte Anděly o znamení, které vás povede po cestě vašeho života. Nikdy neváhejte požádat je o pomoc s jakýmkoli životním problémem, bez ohledu na to, jestli si myslíte, zda to je či není důležité.

Technika v mém podání:

Andělskou terapii jsem se naučila přímo od Charlese Virtue v Londýně. Přesto jsem si našla vlastní způsob, kdy využívám nejen andělskou terapii a povídání si, ale připojuji také vnímání a práci s energiemi. Anděly vnímám přes energie a jsem schopna se vcítit také do energií a problému klienta. 

Terapie je individuální. Jsem schopna ji dělat osobně i tzv. na dálku.

Andělskou terapii v současné doběprovádím pomocí poradenství, konzultace či koučinku, mentálním spojením pro získávání zpráv a pracuji také s andělskými kartami. Vše upravuji dle potřeb a situace klienta.

Obvykle jde o formu sezení (jako u jiných terapií a poradenství) a vzájemné povídání. Následuje zjištění aktuálního problému a dle něj také mé doporučení k jeho vyřešení. Jde-li o koučink a osobní či duchovní růst, pak navíc přidávám doporučení k samostatné práci doma.

Informační zdroje:

Existuje spousta textů a knih na toto téma. Např. já vycházím z učení spisovatelky Doreen Virtue a kurzů jejího syna Charlese Virtue. Dalšími známými spisovateli jsou např. Lorna Byrne, Diana Cooper, Hazel Raven, Alexa Kriele, Eckhart Tolle, Richard Webster, Constanze Heynold, Penny McLean, Petra Schneider, Francis Melville, Kurt Tepperwein a další.
(Text a foto: Hovjacká Lucie)
 

Terapeuti

Královéhradecký kraj Moravskoslezský kraj

Královéhradecký kraj

Mgr. Matějíčková Simona


Techniky

Andělská terapie Odblokování SRT

Adresa

Afrodité – studio zdraví a krásy, Škroupova 441, Hradec Králové

Moravskoslezský kraj

Hovjacká Lucie


Techniky

Andělská terapie Koučování Ušní a tělové svíce

Adresa

Čujkovova 50/2727, Ostrava - Zábřeh