459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Mentální masáž

Popis

Mentální masáž je metoda, která spojuje fyzický prožitek s našimi představami o problému. Nemoc nebo bolest je způsobena našim životním stylem, našim přístupem k životu, přístupem sami k sobě a škodlivým myšlením. Všechny emoce, které jsme v minulosti zažili, nebo zažíváme nyní, pokud jim nedáme volný průchod, zůstávají v těle uloženy. Postupně se vytvoří Mentální matrice, která nejdříve na energetické a později i na fyzické úrovni připraví prostor pro rozvoj nemoci. Místa, kde matrice leží, se mohou projevovat jako bolesti, nebo mírné odchylky od normálu. I když si jich není klient vědom, je celkem snadné tyto bloky najít a odstranit.

Při mentální masáži si spolu budeme povídat a odstraňovat příčinu potíží.

Nejedná se o klasickou masáž. Pracuje se přes oděv. Hledají se bolestivá místa na těle a s nimi se bezbolestně pracuje. Vaše ochota spolupracovat je důležitá. Jen vaše podvědomí zná způsob, jak příčinu potíží odstranit. Já jsem jen váš průvodce na této cestě.

Tato práce je vhodná i pro klienty, kteří nezažívají aktuálně žádnou bolest, ale jsou otevřeni sebepoznání a seberozvoji.
(Text: Ing. Juřicová Jana)
 

Terapeuti

Hlavní město Praha

Ing. Juřicová Jana


Techniky

Biodynamické masáže Mentální masáž Reiki

Adresa

Slezská 2130/107, Praha 3