459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Ra-Sheeba

Popis

Historie:

Ra-Sheeba je znovuobjevené faraónské zasvěcení duchovní energie. Toto mocné zasvěcení byl ve své době schopen předávat pouze sám faraón, který byl díky svým schopnostem považován za bytost božskou. Faraóni této moci začali zneužívat k ovládání prostých lidí ve starodávném Egyptě.

Faraóni, kteří v dávných dobách Ra-Sheebu ovládali, předávali mistrovské zasvěcení pouze svému nástupci. Zasvěcení podobné dnešnímu uživatelskému /prvnímu stupni/ dostávali tzv. ,,strážcové Ra-Sheeby,,. Nebylo jich mnoho a patřili mezi ně část nejvyšších kněží a faraónova osobní stráž.

Nikdo jiný zasvěcen  do Ra-Sheeby nebyl, faraóni si totiž chtěli udržet svou moc, na kterou jim jejich schopnosti, jež jim Ra-Sheeba propůjčovala  výrazným způsobem přispěly.Dokonce zasvěcovací postupy pro první i mistrovský stupeň se předávaly pouze a jen ústně z faraóna na faraóna. Nesměly být nikde vytesány ani zvěcněny, aby se k nim nemohl dostat kdokoliv jiný, aby nemohl ohrozit jejich vliv.

Tradice Ra-Sheeby se předávala pouze pár generací. Poslední faraón vládnoucí Ra-Sheebou totiž zemřel v mladém věku a nestačil předat zasvěcovací rituál nikomu jinému. A tak , jak čas běžel čas, strážci Ra-Sheeby postupně umírali a mizela i možnost uchovat tuto energii  pro další časy.

Dnes se vibrace naší planety, kolektivní vibrace lidstva i Vesmíru již natolik zvýšily, že jsme opět připraveny přijmout potřebný vibrační stupeň, který nám opět umožnil tuto silnou energii přijmout a sní také pracovat. V současné době je již zasvěcenců do Ra –Sheeby tolik, že by ke ztrátě této energie dojít na štěstí nemělo.

Cíl techniky:

Zasvěcením se mění kompletně všechny barvy aury na zlatou, bílou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti zasvěcence zvýšením vibrací ve všech tělech (jemnohmotná těla = aura). Dále se mění a regeneruje DNA a celkově se zvyšují spirituální schopnosti zasvěcence.

Princip:

Je to užitečná uzemňující energie, která na rozdíl od většiny ostatních energií pracuje zejméma v oblasti prvních tří čaker, čímž se stala výjímečnou. Díky Ra-Sheebě jsem si dokázal rozpomenout na svoje působení za dob Starého Egypta a věřím, že v tomtéž pomůže i vám.

Postup terapie:

Člověk, který má zájem o léčení, zasvěcení sedí před terapeutem na židli, nebo leží na lehátku v pohodlné poloze. Doporučuje se pustit relaxační hudbu a zapálit svíčku. Terapeut pracuje nad  hlavou ošetřovaného.

S sebou:

pohodlné oblečení

Indikace(kdy je technika vhodná):

K léčení a dalšímu rozvoji osobnosti

Kontraindikace (kdy je technika nevhodná):

nejsou známy

Poznání z této techniky, jenž lze zavést bez terapeut:

Po zasvěcení má možnost zasvěcovat další klienty, nebo léčit sebe i ostatní

Technika v mém podání:

Klient si může vybrat, zda chce techniku provádět na dálku, nebo přimým kontaktem. Technika prováděná na dálku má výhodu, že může být prováděna doma, kde má klient své pohodlí.

Poddruhy této techniky:

NEW Ra –scheeba , Ra-scheeba velmistr, Universal Ra-sheeba

(Text: Pospíšilová Jiřina)
 

Terapeuti

Liberecký kraj

Pospíšilová Jiřina


Techniky

Numerologie Reiki Ra-Sheeba

Adresa

Myslbekova 289, Nové Město pod Smrkem; na dálku celá ČR