459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Pyramida - Pyramidální terapie

Popis

Relaxační pyramida harmonizuje všechna energetická centra ( čakry a všechny meridiány) a tím zpětně působí na tělesné orgány, které jsou na nich energeticky závislé. Dochází k postupnému léčení zdravotních potíží, harmonizaci, zlepšení fyzické i psychické kondice, hubnutí, harmonizaci životních pochodů v těle, atd. Pyramidální energie také ničí bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně. Po pobytu v relaxační pyramidě jsme jako po hlubokém několikahodinovém spánku a několik dní se cítíme svěží, aktivní a s dobrou náladou.

Pyramida slouží při správném použití, jako transformátor vesmírné energie. Tato energie se skrze vrchol pyramidy soustřeďuje ve všech pěti vrcholech pyramidy, čímž vytváří paprsky, které se znovu spojují ve fokálním bodě, zvaném královská komora, nacházejícím se v jedné třetině mezi základnou a vrcholem. Účinky pyramid byly v mnoha pokusech vědecky ověřovány a potvrzeny.

Jak terapie v pyramidě probíhá?
Ve správně natočené pyramidě, dle kompasu, je v jedné třetině lůžko, na kterém klient relaxuje/medituje. Posloucháte relaxační hudbu a vzduch je provoněný aromaterapeutickými esencemi, vybranými právě pro Vás. Pyramida je v samostatné místnosti, která je určena jen za tímto účelem.
Většinou ke zlepšení zdravotního a psychického stavu dochází, pokud klient opakovaně využívá pobyt v pyramidě.

Co si vzít sebou?
Můžete přijít v oblečení, jaké jste zvyklí nosit, je však ale lepší vzít si pohodlné oblečení (nejlépe s přírodního materiálu, ale není podmínkou).

Pozor !!!
Na začátku terapie se problémová místa mohou zpočátku projevovat bolestí anebo nepříjemným tlakem, po vyrovnaní energie se problém ztratí.

Někdy se může stát, že se vám zdravotní/psychický stav zhorší. Je to proto, že se nastartoval intenzivní samo-ozdravný čistící proces. Většinou k tomu nedochází, ale může se to stát. Proto se nelekněte, tento stav nepotrvá dlouho a většinou je to „vynahrazeno“ tím, že o to rychleji se tělo/psychika zregeneruje.

Pyramidální energie není také všemocné, pokud je již tělo těžce poškozené (třeba léky, životním stylem, apod.) měli bychom si to uvědomit a podle toho se k tomu tak také stavět.
(Text a foto: Ing. Cvrk Vladimír)
 

Terapeuti

Jihomoravský kraj

Ing. Cvrk Vladimír


Techniky

Pyramida Asyrské masáže

Adresa

Špitálka 16, Brno