459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Fonoforéza

Popis

Fonoforéza - ošetření za pomocí rozvibrovaných ladiček, které přikládám na tělo přes oděv. Ladičky působí hodně do hlouby, pracují na úrovni buněčného vědomí. Používám ladičky:
Tón Země (frekvence 136,10 Hz, tón cis) ladička lásky, má silnou léčivou energii, otevírá srdce a přivádí nás do kontaktu se sebou samým, vede nás k poznání, že Láska je tou nejvyšší silou
Tón Platonský rok (frekvence 172,06 Hz, tón f)  ladička osvícení, čistí mentální tělo a uzemňuje, uvolňuje oblasti s potlačenými emocemi, pomáhá nám vyjít z dogmatismu, je spojena s komickou jednotou s Bohem, otevírá nás a spojuje s vyšším Já a proto je nazývána "ladičkou osvícení".
(Text: Patočková Klára)
 

Celý Vesmír je založený na vibraci v nádherných tónech. I naše bytí je s tóny Vesmíru propojeno. Když něco nezní v harmonii, dochází k destrukci a není pohoda. Léčivým tónem ladičky lze vrátit harmonii meridiánům, čakrám, páteři..

Fonoforéza - nejspíš metoda budoucnosti, kdy se na akupunkturní dráhy nebo na čakry místo invazivních a povrch porušujících jehliček přikládají ladičky s příslušnými tóny.

Ladičku lze přiložit na kteroukoli část těla, jež potřebuje pozornost. Ladičky nepracují jen na fyzickém těle, ale přímo rozvibrovávají a harmonizují i nejbližší vrstvy aury. Tuto metodu můžeme použít samostatně nebo jako doplněk k jakémukoli druhu práce s tělem.
Také s léčením páteře jsou úžasné výsledky, když je vychýlená, ladička "drnčí" a klient do několika dní pocítí úlevu, obratle nacházejí svoji rovnováhu..
Zcela bez jakékoli invaze či tlaku, práci koná jen kmitočet použité ladičky..
V kombinaci s dalšími možnostmi jde o způsob harmonizace, která nemá obdobu..
(Text: Šír Věroslav)
 

Terapeuti

Hlavní město Praha

Ing. Patočková Klára


Techniky

Shiatsu Reiki Fonoforéza

Adresa

Na Břehu 13, Praha 9

Šír Věroslav


Techniky

Klasická masáž Thajská masáž Healing

Adresa

Tatarkova 725, Praha 4