459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Biodynamické masáže

Popis

Jsou účinné při bolestech hlavy, migrénách, poruchách spánku, syndromu neklidných rukou a nohou, dlouhodobé únavě či projevech stresu. Pomáhají nastartovat a obnovit sebeúzdravné mechanismy v těle. Nebo si prostě můžete přijít jen odpočinout a relaxovat.

Vybírat můžete z těchto masáží:

Masáž zad a šíje; Masáž břicha

Tyto dvě jsou prováděné s olejem, kromě uvolnění svalů ale ovlivňují i vnitřní orgány a pomáhají nastartovat sebeúzdravné mechanismy v těle.

Orgonomická masáž

Rozpouští blokády ve svalech, uvolňuje energii uzavřenou v těle a ta začne volně proudit. Po této masáži se budete cítit nabití a plní energie a vitality.

Exit masáž

Harmonizuje a odvádí energii uzavřenou (blokovanou) v končetinách a v hlavě. Základní masáž zahrnuje masáž chodidel, rukou a hlavy. Je velmi vhodná při s neklidných nohou, poklepávání rukou, nervózních záškubech končetin, při problémech s usínáním, migrénách, v případech, kdy se nám myšlenky
a starosti cyklicky opakují v hlavě a my se jich nemůžeme zbavit.

Packing masáž

Jemné dotyky, které přináší uvědomění si vlastních hranic, pocit bezpečí a blízkosti.

Masáž kloubů

Vhodná při bolestech kloubů (ne zánětlivých a akutních). Je to velmi hluboká technika, která díky masáži kloubů pomáhá rozpouštět hluboké blokády na úrovni kloubů, kostí a vaziva a přináší velký prostor pro sebepoznání.

Lifting

Tato technika je spíše pasivním cvičením než masáží. Během hodiny se vám uvolní všechny hlavní klouby v těle. Cílem této práce je zkusit přenechat kontrolu nad svým tělem a analogicky toto si přenést do života – odevzdat kontrolu nad chodem věcí.
(Text: Ing. Juřicová Jana)
 

Terapeuti

Hlavní město Praha

Ing. Juřicová Jana


Techniky

Biodynamické masáže Mentální masáž Reiki

Adresa

Slezská 2130/107, Praha 3