459 popsaných nemocí, 517 článků bylin, 180 článků potravin, 136 skupin léčiv, 26 vitaminů a minerálních látek

Čokoládová masáž

Popis

Čokoláda přináší kvalitní péči o pokožku, a to díky obsaženým vitamínům, minerálům, koenzymům, antioxidantům.
Tonizuje, vyhlazuje pokožku.

Kontraindikace:
-alergie na některé složky
-akutní onemocnění
-aktivní záněty
(Text: Kokešová Andrea)
 

Tato masáž vyhlazuje, prokrvuje a tonizuje pokožku, pomáhá proti stárnutí pleti, proti celulitidě, zbavuje tělo odumřelých buněk a dodává pokožce řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.  Při masáži stehen a hýždí se pravidelným opakováním může dosáhnout až redukce strií.

Čokoládová masáž má několik fází – relaxační masáž teplým olejem, která tělo „připraví“ a uvolní, dále peeling buď pomocí třtinového cukru  nebo nahrubo rozemletých zrnek kávy (klient si může vybrat dle vlastní nálady), vlastní masáž („hlazení“) čokoládou, kterou masér vykouzlí přímo před očima klienta (je možno i ochutnat) a nakonec zábal, aby čokoláda mohla lépe působit na kůži.

Po masáži se nedoporučuje ihned osprchovat, jelikož čokoláda zanechá na pokožce neviditelný film, při kterém ještě doznívají její účinky.
(Text a foto: Ing. Vojáčková Zuzana)
 

Čokoládová masáž se stala oblíbenou luxusní procedurou pro ženy a také oblíbeným dárkem. Není divu. Málokterá žena odolá vůni a chuti čisté čokolády, a když přičteme účinek na krásu a povzbuzení dobré nálady, pochopíme, proč se stala čokoládová masáž tak oblíbenou. Dnes již nechybí v nabídce žádného luxusního centra masáží či péče o pleť ani v nabídkách dárkových agentur.

Provedení:
Aby měla čokoládová masáž patřičné účinky na pleť, je třeba, aby se k masáži používala čokoláda s vysokým obsahem kakaa. Běžně prodávané tzv. "čokolády" tuto podmínku nesplňují. Naše čokoláda obsahuje 95% kakaa. Při jemné, hýčkavé, masáži vám bude zahřátá čokoládová masážní směs aplikována postupně na celé tělo. Při luxusní verzi procedury je masáž důkladnější a nabídneme vám čokoládu do bříška na uvítanou a čokoládový dárek na rozloučenou.

Účinky:
Kombinace masáže a čokolády zvláčňuje a omlazuje pokožku, zbavuje ji suché kůže, působí také proti celulitidě a vráskám. Čokoláda na tělo i do bříška vyvolává pocit dobré nálady stimulací dopaminových receptorů, tvorbou endorfinů a serotoninu, posílené mírně povzbuzujícím theobrominem v čokoládě obsaženým. Kakao obsažené v čokoládě také zabraňuje pronikání volných radikálů.

Čokoláda přináší kvalitní péči o pokožku, a to díky obsaženým vitamínům, minerálům, koenzymům, antioxidantům.
Tonizuje, vyhlazuje pokožku.

Kontraindikace:
-alergie na některé složky
-akutní onemocnění
-aktivní záněty
(Text: Kolbabová Dagmar)
 

Terapeuti

Hlavní město Praha Jihomoravský kraj Středočeský kraj Zlínský kraj

Hlavní město Praha

Ing. Vojáčková Zuzana


Techniky

Klasická masáž Zábaly Manuální lymfodrenáž

Adresa

Pod Strání 2164/27, Praha 10

Jihomoravský kraj

Lejsková Michaela


Techniky

Klasická masáž Manuální lymfodrenáž Těhotenská masáž

Adresa

Salon Le Monde, Jánská 12, Brno

Středočeský kraj

Kokešová Andrea


Techniky

Klasická masáž Bachovy esence Bambusová masáž

Adresa

Zlínský kraj

Kokešová Andrea


Techniky

Klasická masáž Bachovy esence Bambusová masáž

Adresa